Важливі для долі дітей рішення прийняв виконком Бердичева — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Січня

Важливі для долі дітей рішення прийняв виконком Бердичева

Майже на кожному засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради його члени розглядають особливо важливі питання, котрі стосуються маленьких та юних бердичівлян, та приймають не менш важливі рішення.

Стосуються вони долі дітей, батьки яких або померли, або ж позбавлені батьківського піклування. І в таких випадках дітям необхідно надати статус дитини-сироти чи призначити піклувальника, якщо такий є.
Цього разу на засіданні виконавчого комітету приймали саме такі рішення. Доповідала з цих питань порядку денного начальниця сектору опіки та піклування, усиновлення та соціального захисту дітей Алла Гайдамаченко.


За її словами у 2017 році рішенням виконкому було надано дитині статус позбавленого батьківського піклування у зв’язку з тим, що померла його мати, а батько перебував у місцях позбавлення волі. Наразі батько також помер, а тому раніше наданий статус потрібно змінити на статус дитини-сироти.


Наступне рішення стосувалося встановлення піклування та призначення піклувальника. Була скасована прийомна сім’я в зв’язку із заявою прийомних батьків, які за станом здоров’я не можуть виконувати далі свої обов’язки. Діти залишилися без батьківського піклування, потребують призначення їм законного представника, тому їх влаштовують під опіку людей, котрі виявили таке бажання.


Було визначено і способи участі батька у вихованні дітей внаслідок того, що подружжя розлучилося. Вони мають сина 2013 року народження і не можуть дійти до спільної згоди з приводу того, яким чином батько буде бачитися і виховувати свою дитину. Рішенням виконавчого комітету визначено способи участі батька у вихованні дитини за погодженням з обома батьками.


Проголосували позитивно члени виконкому і за надання дозволу на отримання неповнолітнім членом сім’ї грошової компенсації. Сім’ї військовослужбовців, у складі якої є неповнолітня дитина 2006 року народження, для отримання компенсації для придбання житла за рахунок субвенції з державного бюджету необхідне погодження органу опіки і піклування.


Ще одне питання стосувалося дітей і нерухомого майна. Батьки мають здійснювати правочини щодо нерухомого майна і у цих батьків є діти, зареєстровані за певними адресами. У даному випадку питання повинна розглянути комісія з питань захисту прав дитини, що і було зроблено. Порушення прав дітей не допускаються, тому потрібно підтримати відповідне рішення.


Насамкінець було розглянуто ще один проект рішення про надання статусу дитини-сироти, встановлення опіки та призначення опікуна. Алла Гайдамаченко повідомила, що померла мама 6-х дітей. З них троє дітей виховувались нею як одинокою мамою, а у інших трьох є батько. Тому тим трьом дітям, котрі залишилися без законного представника, встановлюють опіку, призначають опікуна і надають статус дітей-сиріт.

dieti 1

dieti 2

dieti 3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.