Задавайте питання міському голові Бердичева — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Задавайте питання міському голові Бердичева

1 грудня виповнюється рівно рік від того, як на першій сесії Бердичівської міської ради нової каденції офіційно вступили на посаду новобраний міський голова Сергій Орлюк, нові депутати та були затверджені нові заступники очільника міста.

 


Саме тому, на цьому тижні має відбутись прес-конференція міського голови і, за деякими даними, підготовка до неї вже розпочалась.

 


Слід відзначити відразу, що, як таких, прес-конференцій Сергій Орлюк до цього ще не проводив, а спілкування з журналістами, в основному, відбувалось під час сесій міської ради, засідань виконавчого комітету та різноманітних публічних заходів.


У свою чергу, і журналісти не сильно докучали меру, даючи своєрідну «фору» тривалістю саме один рік. Мовляв, нехай спочатку розбереться з ситуацією, придумає шляхи вирішення проблем і хоча б розпочне роботу над ними. І ось, «пільговий» період закінчується, тому й необхідно зустрітись та поговорити.


Читачів газети, сайту та соцмереж запрошуємо доєднатись до цієї розмови та задати питання, які потрібно озвучити для міського голови. Питайте все, що вас цікавить, давайте свої пропозиції і, сподіваємось, що така відверта розмова не буде зайвою. Задавати питання можете тут в коментарях.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.