Роздрукувати цю сторінку

Головну ялинку Бердичева вже нарядили, але будуть ще сюрпризи

Оскільки урочисте відкриття головного символу новорічних свят – ялинки на площі Центральній у Бердичеві – щороку відбувається 19 грудня, працівники МКАРСу зазвичай починають її наряджати трохи раніше.

Воно й не дивно, адже потрібно перевірити електрику, спочатку почепити гірлянди, розмістивши їх рівномірно, а вже потім – іграшки. А ще ж є й інші ялинки – перед входом у міськвиконком, на яких також розміщують новорічну оздобу для довершення святкової атмосфери на площі.


Yalinka2021 1

Проте якщо минулого року іграшками прикрашали зелену бердичівську красуню 10 грудня, а гірлянди на день-два раніше, то цього року 2-го числа надвечір вже висіли різнокольорові шари. А сьогодні комунальники прикрашали сніжинками комплекс ялинок біля міської ради.


Як розповіла журналісту «РІО-Бердичів» заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Петрівська, розпочали процес наряджання заздалегідь, щоб вчасно все встигнути, адже роботи вистачає і, окрім зелених деревцят, прикрашають цьогоріч і деякі будівлі.


Кожного року за кошти міського бюджету потрохи докупляють іграшки та гірлянди, адже завжди знайдуться такі, хто поб’є, порве, зніме і забере додому. У 2021-му, як зазначила Олена Петрівська, придбали лишень додатково 40 гірлянд, а решта, включаючи і іграшки, – з минулих років.


Скільки чого вже красується на ялинках і що ще буде додано, заступник міського голови розповіла детально. Загалом на головне новорічне дерево почепили верхівку, 594 іграшки-кульки різних кольорів та 12 дзвіночків, 61 гірлянду світлову (до речі, було 65, але вже 4 немає, бо і вкрали, і перегоріли) і 54 гірлянди-сніжинки.


На 7 секцій ялинок біля міської ради чіпляють 284 гірлянди-сніжинки. Але є й те, що в цьому році купили нове. За словами Олени Петрівської, це нових 40 гірлянд, які прикрашають будівлю мерії по центральному фасаду і збоку біля майданчика попід дахом. Гірлянди завдовжки 2 метри, 90 сантиметрів висотою і вони мерехтять.


«Музично-драматичний театр на Європейській» також нарядили гірляндами, які залишились з минулого року, а перед фасадом знову розмістять, але дещо пізніше, вертеп. Так само почеплять оздобу і на будівлю міського Палацу культури ім. О. Шабельника. Дещо забігаючи наперед, заступник міського голови розповіла, що на площі Центральній минулого року були розміщенні зроблені освітніми навчальними закладами і ЦПО ім. О. Разумкова ялиночки, а вже цьогоріч буде сюрприз у вигляді сніговичків і символу прийдешнього року – тигра.


Урочисте відкриття ялинки і святкові заходи з цього приводу відбудуться у неділю, 19 грудня. Що це будуть за заходи і о котрій годині вони проходитимуть, ми повідомимо пізніше, коли буде підготовлена детальна інформація.

Yalinka2021 2

Yalinka2021 3

Yalinka2021 4

Yalinka2021 5

Yalinka2021 6

Yalinka2021 7

Yalinka2021 8

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук