Двом бердичівлянам надали статуси дитини-сироти і дитини, позбавленої батьківського піклування — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Двом бердичівлянам надали статуси дитини-сироти і дитини, позбавленої батьківського піклування

Кожна дитина повинна мати сім’ю, в якій зростатиме у любові, турботі, радості та затишку. Однак трапляються ситуації, коли з тих чи інших причин діти отримують статуси позбавленої батьківського піклування або ж сироти.

У переважній більшості випадків, на щастя, такі маленькі та юні бердичівляни згодом мають опікуна або усиновлювача. Але кожен раз рішення про надання відповідного статусу та призначення того, хто дбатиме про дитину, затверджують члени виконавчого комітету після того, як кожен випадок детально розгляне спеціальна комісія.


Цього разу на засідання виконавчого комітету було винесено 2 питання, котрі безпосередньо стосувалися дітей, а точніше – надання їм відповідних статусів. Доповідала начальниця сектору опіки та піклування, усиновлення та соціального захисту дітей Алла Гайдамаченко.


У першому випадку позбавлено прав одиноку матір відносно дитини 2011 року народження. Дитина набуває статусу позбавленої батьківського піклування. Щодо другого питання, то тут ситуація дещо інша. Хлопчик 2007 року народження ще раніше отримав статус дитини, позбавленої батьківського піклування, адже його одиноку матір було позбавлено прав. Наразі жінка померла, а тому, відповідно до вимог законодавства, її синові надають статус дитини-сироти. Обидва проекти рішення підтримали члени виконавчого комітету.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.