Бердичівські рятувальники провели рейд по вулицях міста — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Бердичівські рятувальники провели рейд по вулицях міста

07 груд. 2021 Бердичівське РУ ГУ УДСНС України у Житомирській області

В рамках профілактичної роботи рятувальники здійснюють заходи щодо попередження надзвичайних подій, загибелі та травмування людей на них  рятувальниками міста Бердичева було проведено рейд по вулицях міста Бердичева.

Під час заходу населенню було вручено інформаційні листівки щодо правил пожежної безпеки в побуті, правил користування пічним опаленням та електроприладами, та як дії населенню при виявленні вибухо небезпечних предметів.


Вогнеборці поділилися з населенням прикладами трагічних випадків, що сталися через дитячі пустощі з вогнем, непогашену цигарку, сушіння речей над газовою плитою, стару електропроводку та саморобні обігрівачі Рейдовики намагалися донести всі ці правила до свідомості громадян, попередити батьків про небезпеку залишати без нагляду малолітніх дітей та бути прикладом у вихованні культури безпеки.


Нагадуємо, що задля уникнення трагедій, спричинених пожежею в оселі, необхідно бути вкрай обережними, дбати про належний протипожежний стан власних помешкань. Обов’язково слідкувати за справністю електромережі, завчасно готувати свої оселі до опалювального періоду та не паліть цигарки в ліжку.

reid 1

reid 2

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.