Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські рятувальники провели рейд по вулицях міста

07 груд. 2021 Бердичівське РУ ГУ УДСНС України у Житомирській області

В рамках профілактичної роботи рятувальники здійснюють заходи щодо попередження надзвичайних подій, загибелі та травмування людей на них  рятувальниками міста Бердичева було проведено рейд по вулицях міста Бердичева.

Під час заходу населенню було вручено інформаційні листівки щодо правил пожежної безпеки в побуті, правил користування пічним опаленням та електроприладами, та як дії населенню при виявленні вибухо небезпечних предметів.


Вогнеборці поділилися з населенням прикладами трагічних випадків, що сталися через дитячі пустощі з вогнем, непогашену цигарку, сушіння речей над газовою плитою, стару електропроводку та саморобні обігрівачі Рейдовики намагалися донести всі ці правила до свідомості громадян, попередити батьків про небезпеку залишати без нагляду малолітніх дітей та бути прикладом у вихованні культури безпеки.


Нагадуємо, що задля уникнення трагедій, спричинених пожежею в оселі, необхідно бути вкрай обережними, дбати про належний протипожежний стан власних помешкань. Обов’язково слідкувати за справністю електромережі, завчасно готувати свої оселі до опалювального періоду та не паліть цигарки в ліжку.

reid 1

reid 2