Четвер, 1 Червня

У Бердичеві знову отруїлись чадним газом

До станції швидкої допомоги вчора надійшов виклик про те, що сім’я бердичівлян відчуває себе зле, підозрюючи якесь отруєння.


Прибувши на місце виклику, лікарі встановили, що чоловік, жінка і дитина отруїлись чадним газом, але ступінь їх знедужання був легкий, тож госпіталізувати не було потреби.


Оператори екстреної медицини відразу повідомили про цей випадок управління газового господарства і за вказаною адресою на вулицю Буковинського негайно виїхала аварійна бригада.


За словами газовиків, подружжя пояснило, що коли милися, відчули себе недобре і почули якийсь підозрілий запах. Тоді вони закрили будинок і поїхали до родичів, звідки й викликали швидку допомогу.


Працівники управління газового господарства перекрили доступ газу до будинку, але до розслідування причин його витоку чи несправності вентиляційних каналів не приступали без присутності власників.


Представники «Житомиргазу», які прибули сьогодні до Бердичева для розслідування двох вчорашніх інцидентів (про другий ми розкажемо в наступній публікації), наголосили, що споживачі газу повинні укладати договори на обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, щоб кваліфіковані спеціалісти могли їх привести до ладу та безпечно експлуатувати. Саме відсутність договорів та контролю за станом газового обладнання приводить до аварій та нещасних випадків.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.