Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Біля меморіалу у Бердичеві невідомі зіпсували стенд. Фото

Бердичів – місто чотирьох культур. От тільки шкода, що культура, як риса характеру, притаманна далеко не всім. І проявляється це у вчинках людей, яким легше зіпсувати, аніж зробити щось корисне.

Вже кілька місяців у Бердичеві біля архітектурних пам’яток, культурних та релігійних установ, навчальних закладів та у визначних місцях розміщуються інформаційні стенди. Їх встановили разом із відкриттям туристично-інформаційного центру у приміщенні міської ради задля популяризації туризму у нашому місті. Крім того, і самі бердичівляни, і гості міста, навіть з-за кордону, легко і просто можуть ознайомитися з тієї чи іншою пам’яткою завдяки короткому опису та куар-коду, просканувавши який, можна дізнатися більше інформації.


Та, на жаль, вже не вперше з цими стендами трапляються неприємні ситуації. На початку жовтня ми повідомляли про те, що такий вкрали біля педагогічного коледжу і відділу культури довелося замовляти новий. А, нагадаємо, вартість одного такого, на секундочку, складає близько 200 гривень.


Цього разу хтось відзначився на стенді біля Меморіалу «Слава Героям!». Розміщена ця табличка якраз біля стенду з іменами та фото загиблих у війні на сході України бердичівлян. І звернули увагу на це ті, хто у середу, 05 січня, прийшли на захід із відзначення 78-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників.


Помальована чимось червоним, на перший погляд схожим на губну помаду чи олівець, табличка не могла не потрапити у поле зору. І найнеприємніше, що зробили це зі стендом, який розташований у важливому для багатьох людей місці. І поки одні вшановують пам’ять захисників України усіх часів і поколінь, а чиїсь чоловіки, тати, сини та брати стоять на передовій, інші своїми вчинками демонструють відсутність поваги, людяності і елементарного виховання.

Stend1

Stend2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.