Через котиків і кроликів Фейсбук закрив одну з наймасовіших груп бердичівлян – «БЕРДИЧІВСЬКИЙ БАЗАР» — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Через котиків і кроликів Фейсбук закрив одну з наймасовіших груп бердичівлян – «БЕРДИЧІВСЬКИЙ БАЗАР»

Група «Бердичівський базар» була створена в найскрутніші часи позаминулого року, після оголошення першого локдауна.

Позбавившись права торгувати на ринку та в магазинах, підприємливі бердичівляни дуже швидко освоїли нові правила торгівлі, яку перенесли на простори інтернету і Фейсбуку. Тут продавали все: від автівок і квартир до дитячого одягу чи домашнього молока.

Група стала зручним інструментом для нових підприємців, які тільки навчались продавати свою продукцію чи послуги, для жителів навколишніх сіл, які наперед домовлялись з покупцями і привозили свою картоплю чи сир вже по адресам клієнтів, та й для магазинів, що за час локдауну чи не вдвічі збільшили свою інтернет-аудиторію покупців, які навіть після відкриття магазинів, продовжили купувати он-лайн.

Напевно, це не сподобалось комусь із конкурентів, бо вже незабаром до офісу Фейсбуку полетіли скарги на учасників групи. Хтось вирішив, що оголошення про продаж собак чи котиків псують імідж соціальній мережі та не відповідають її правилам. Після перших скарг всі такі оголошення були видалені і більше не погоджувались адміністраторами, але...

Вчора було погоджено оголошення про продаж кроликів, після чого кудись звідкись полетіла чергова скарга і вже через годину якісь невидимі Цукербергові менеджери одним натиском кнопки на клавіатурі позбавили майже сорок тисяч учасників групи місця зустрічі, спілкування і бізнесу.

Звісно, вже сьогодні було створену нову групу з такою самою назвою і заставкою, але шлях до відновлення її учасників може бути довгим. І все ж запрошуємо їх відновлювати свої пости, адже тепер навіть адміністраторам їх ніде взяти.

Бердичів завжди був базарним містом, тож сподіваємось, що на просторах інтернету він теж таким залишиться.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.