Бердичівські гармаші відбили напад на позицію та організували чергування вогневих засобів — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Бердичівські гармаші відбили напад на позицію та організували чергування вогневих засобів

14 січ. 2022 Кореспондент "АрміяInform" Олексій Тригуб

Мороз чи відлига, багнюка чи дощ ніколи не були перепоною для бердичівських гармашів. Підрозділи артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича щодня своєю бойовою підготовкою доводять, що артилерія — всепогодний рід військ. І в ці січневі дні в артилерійському дивізіоні бригади відбуваються планові заняття зі спеціальної підготовки, які через погодні примхи розпочалися в умовах зими, а завершились немовби весною чи восени — ранкові мороз і сніг змінилися відлигою.

— Під час цього комплексного заняття особовий склад артилерійської батареї організовував чергування вогневих засобів під час ведення бойових дій та тренувався у відбитті нападу противника на вогневу позицію, — розповідає заступник командира дивізіону з морально-психологічного забезпечення старший лейтенант Сергій Болохівський.


Під час заняття артилеристи відпрацювали виконання вогневих завдань батареєю, а також склали групові та індивідуальні нормативи. І все це — ледь не по коліна в болоті, адже, якщо зранку було 4 градуси морозу, то ближче до обіду потеплішало.


Якнайкраще із завданням вправився розрахунок головного сержанта взводу — командира гармати старшого сержанта Юрія Бондаря. Також командування відзначає роботу старшого навідника старшого солдата Сергія Демчука, який блискуче виконував свої обов’язки, до того ж — у свій день народження. З молоді заступник командира дивізіону з морально-психологічного забезпечення відзначає номера обслуги солдата Сергія Короля. Це — молодий контрактник, який у війську — лише пів року, і 3 місяці з них — у навчальному центрі. Але одразу видно його бажання служити й засвоювати науку артилериста, його старанність та сумлінність. Зрештою, це й не дивно, адже Сергієві є на кого рівнятися: в іншій батареї цього ж дивізіону на посаді головного сержанта проходить службу його старший брат Павло — найкращий сержант Сухопутних військ.


У полях гармаші майже щодня. Бойова підготовка триває безперервно: з першого робочого дня нового року до самого Різдва, і одразу після нього хлопці тренуються, відточуючи свою бойову майстерність. І, за оцінкою командування, результати говорять самі за себе.

garmashi 1

garmashi 2

garmashi 3

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.