Вівторок, 24 Трв

Олександр Валеня – першим з депутатів Бердичівської міської ради подав річну декларацію

22 січня його декларація була оприлюднена на порталі національної агенції запобігання корупції (НАЗК).


На жаль, в цій декларації дуже мало інформації для аналізу та обговорення, адже, крім будинку в Бердичеві, городу в Романівці та автомобіля 2008 року випуску у сім’ї депутата міськради більш нічого немає. А доходи в минулому році він отримував лише працюючи три місяці очільником комунального підприємства «Бердичівкомунсервіс».


Не було доходів в нього і в попередні роки, про що свідчать інші декларації на сайті НАЗК. Але він чесно в передвиборчій агітації вказував, що тимчасово не працює, а не так, як деякі депутати: поки балотувались, називали себе підприємцями, а як дійшла черга декларацію подавати, то в них вже немає ні бізнесу, ні доходів.


Напевно, треба було б змінити підхід до виборів і вимагати, щоб усі кандидати в депутати різних рангів подавали декларацію, а не тільки ті, що здолали прохідний бар’єр, тоді і виборцям було б зрозуміліше, за кого вони голосують.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.