Роздрукувати цю сторінку

ДТП у центрі Бердичева

Годину тому, близько 15 години, перехожі в центрі Бердичева здригнулись від скреготу гальм та жахливого звуку від зіткнення двох автомобілів.

 


Очевидці розповіли, що водій білої «Тойоти» виїжджав з вулиці Карастоянової на Європейську та мав намір повернути в сторону вокзалу. А водій «КІА» рухався в сторону універмагу. На перехресті вони і зіткнулись.

 


Обидва водії були бердичівські, тому добре знали, яка вулиця на цьому перехресті є головною. Водій «Тойоти» казав, що коли побачив, що на нього мчить темна автівка, вирішив просто переїхати вулицю по прямій, але не встиг. Водій КІА казав, що заздалегідь почав гальмувати, але на слизькій дорозі його знесло лівіше, де він і догнав «Тойоту».


Водії були в стані шоку, але особливих ушкоджень не отримали. Швидку допомогу викликали тільки для пасажира «Тойоти», який вдарився в бокове скло.


Співробітники поліції, яких викликали на місце пригоди, будуть встановлювати роль кожного з її учасників, але всім учасникам дорожнього руху потрібно бути дуже обережними.

5shkolaDTP1

5shkolaDTP2

5shkolaDTP3

5shkolaDTP4

5shkolaDTP5

5shkolaDTP6

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський