Субота, 28 Трв

Секретар Райгородоцької ради сама з’явилась до Бердичівського суду

Хоча, напередодні суддя уклав ухвалу щодо її приводу на судове засідання за допомогою відділу поліції.

Але цього разу не прийшов її захисник, адвокат Віталій Вітів та надіслав до суду копію лікарняної довідки про своє захворювання на Ковід та клопотання відкласти розгляд справи на терміни після його одужання.

Таке ж клопотання подала і Світлана Барановська, яка після висловлювання думки прокурора про можливість проведення засідання без захисника, стала обурюватись, що порушується її конституційне право на захист.

Суддя її заспокоїв, але сказав, що перенести слухання на такий тривалий термін не може, бо спливають терміни притягнення особи до адміністративної відповідальності. Тож наступне засідання призначив на 31 січня, і сказав, що за чотири дні Світлана Михайлівна має укласти угоду з іншим адвокатом, зазначивши, що в Бердичеві їх є багато.

(Обраний попередньо адвокат Віталій Вітів зареєстрований в Тернопольській організації адвокатів – авт.).

Свої пояснення по справі секретар ради журналісту відмовилась надати, сказала лише, що зробить це після завершення судового розгляду.

Суддя наголошував, що після 3 лютого він не зможе вже притягнути чиновницю до адмінвідповідальності, але від якої дати він почав відліковувати тримісячний термін – незрозуміло.

Голосування у Райгородоцькій раді з порушенням конфлікту інтересів відбувались у вересні минулого року. Протокол про це порушення департамент поліції склав 15 грудня. Якщо рахувати з вересня – то терміни притягнення вже закінчились, а якщо з 15 грудня – то ще є півтора місяця для розгляду.

На жаль, саме на таких дрібних порушення в сільських радах і «набивають» собі статистику «розкриття корупційних справ» правоохоронці. А того, що всі великі тендери на будівництво «візуються» тільки після їх схвалення особисто головою ОДА, вони чомусь не помічають…

Бердичівський суд

Бердичівський суд

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.