Четвер, 19 Трв

Скільки осіб притягнуто до відповідальності за порушення карантину у Бердичеві

Одним із пунктів розповіді про результати роботи Бердичівського міськрайонного суду за минулий рік на брифінгу голови суду Олександра Яковлєва з журналістами була і тема карантинних обмежень.

У Бердичеві, як і в інших містах, встановлюються карантинні заходи, обмеження, заборони, яких громадяни повинні дотримуватися, та покарання за їх невиконання. Тому у розрізі адміністративних справ такі є не менш цікавими, і не менше цікавить людей те, чи дійсно когось оштрафували.


Голова суду зазначив, що за минулий рік справ про порушення карантину на розгляді у суді було аж 366. Із них судді розглянули 250 справ, але до відповідальності не було притягнуто жодної особи. З розглянутих справ 116 було закрито через відсутність складу правопорушення, 118 осіб відбулися усним зауваженням та 16 справ було закрито у зв’язку із закінченням строків давності.


Олександр Яковлєв висловив свою особисту позицію з цього приводу. Він закриває такі справи тому, що є порушення процедури обмеження конституційних прав. Колеги голови суду закривають такі справи тому, що людина визнає, що була без документів на вулиці, і до того ж судді вважають такі порушення малозначними.

maski1

maski2

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.