Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Виконком затвердив штати двох комунальних установ Бердичева

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило у четвер зранку, було розглянуто питання затвердження штатного розпису двох комунальних установ Бердичева. Це КУ «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» та Музей історії Бердичева.

Shtati 1У першому випадку проектом рішення члени виконавчого комітету погодили перейменування посад та затвердження штатного розпису.

Як зазначила начальниця управління освіти і науки Валентина Адаменко, інклюзивно-ресурсний центр у нашому місті планує свою діяльність відповідно до Положення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України.


У жовтні минулого року до цієї Постанови було внесено зміни, однією із яких є перейменування з 01 січня 2022 року посад «вчитель-логопед», «вчитель-дефектолог», «практичний психолог», «вчитель-реабілітолог» на посади «фахівець».

Тому і потрібно перейменувати посади і, відповідно, затвердити штатний розпис. При цьому кількість працівників установи залишається незмінною – 12 осіб. А зміни потрібні для нарахування заробітної плати.


Shtati 2

На рахунок другого проекту рішення, то про затвердження структури і штатів Музею історії доповідала начальниця відділу культури Валентина Кузьменко. Потрібно привести у відповідність до законодавства нормативні документи і відповідно до сучасного класифікатора професій потрібно перейменувати посаду «прибиральниця» на «прибиральниця службових приміщень».


Також було внесено зміни до назви посади «науковий співробітник», змінюючи її на «молодший науковий співробітник».

Як зазначила Валентина Кузьменко, це розширює межі діяльності людини, яка займає цю посаду, бо працівник зможе не тільки займатися науковою діяльністю, а й проводити екскурсії, тим самим сприяти розвитку туризму у Бердичеві. Кількість працівників музею залишається такою ж – 17 осіб.

 

 

 

 

 

Shtati 3

Shtati 4

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.