Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Троє безробітних на 1 робоче місце претендували минулоріч у Бердичеві

Таку цифру озвучила на засіданні виконавчого комітету у четвер заступниця Бердичівського міського голови Інна Тарасюк, розповідаючи про ринок праці у контексті питання «Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку бердичівської громади за 9 місяців 2021 року».

За її словами, послугами Бердичівського міського центру зайнятості протягом звітного періоду скористалися 3071 безробітних осіб. Ця кількість є на 13,3% менше, ніж у відповідному періоді 2020 року. Станом на 1 жовтня 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 995 осіб і це майже вдвічі менше, ніж за аналогічний період 2020 року.


За 9 місяців минулого року було працевлаштовано 858 осіб, в тому числі 714 осіб, які мали статус безробітного. Крім того, протягом звітного періоду з Бердичівським міським центром зайнятості співпрацювали 354 роботодавці, пропонуючи вакансії тим, хто шукає роботу. Кількість заявлених роботодавцями вакансій становила 1803 одиниці і це менше, аніж у попередньому році.
На нові робочі місця було працевлаштовано 7 безробітних, тим самим роботодавцям компенсовано витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та відшкодовано 67,7 тисяч гривень ЄСВ.


Професійне навчання проходили 287 безробітних, з яких 102 безробітних проходили його безпосередньо на виробництві. Участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 13 осіб. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7406,50 гривень і це на 25% більше аналогічного періоду 2020 року.


Як зазначила Інна Тарасюк, станом на 1 жовтня 2021 року на 1 вільне робоче місце претендувало 3 безробітних. Рівень безробіття зменшився удвічі порівняно з аналогічним періодом 2020 року та склав 1,4%.
Аби формувати у суспільстві соціально відповідальний бізнес та формувати у молоді активну життєву позицію, з ними проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу. З керівниками та працівниками кадрових служб підприємств проводять семінар з використанням засобів масової інформації. Також на сайті впроваджуються нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводяться вебінари та дистанційне навчання.

rinok pratsi1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.