Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівський хлібозавод дуже потребує дизельні мікроавтобуси розвозити хліб

28 лют. 2022 РІО-Бердичів

ТОВ «Бердичівський хлібозавод» відчуває сильну нестачу у транспортних засобах з водіями для розвезення хліба по магазинам та іншим точкам продажу.

Журналісту «РІО-Бердичів» в транспортній службі заводу повідомили, що дуже потрібні великі мікроавтобуси типу Віваро, Спринтер, Рено, Фольксвагени та інші. Чим більші, тим краще.


Крім того, бажано, аби вони були без сидінь для завантаження піддонів із хлібом. Конкретної кількості не вказують, адже потреба дійсно гостра у транспорті. Наразі бердичівський хліб, крім міста, везуть в інші населені пункти області, а також у Вінницю та Білу Церкву.


Представник транспортного відділу додав, що транспорт і водії потрібні на волонтерських засадах. Підприємство забезпечує лише пальним, бо на заправках для таких автомобілів його залишають. Перевага у дизельних мікроавтобусах ще й тому, що бензин в основному розбирає або вже розібрало населення і на АЗС його може не бути.


ТОВ «Бердичівський хлібозавод» тим, хто відгукується на прохання, робить перепустки на знак того, що ці люди працюють на підприємстві. До них садять своїх водіїв, які знають маршрути і можуть показати, куди потрібно везти, та забирають кошти з продажу виробів для заправки. В залежності від розмірів транспорту кожному роздають відповідний до об’ємів завантаження маршрут для розвозки хліба.


Насамкінець ще раз повторюємо: це робота на волонтерських засадах. Зарплатню тим, хто відгукується, не платять, лише заправляють автомобіль. Підприємству наразі потрібно запускати печі і платити за газ, який використовується при цьому. Тому просять віднестися з розумінням і хто має бажання та можливість – долучатися до допомоги.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.