Вівторок, 27 Вересня

Бердичівський волонтер піднімає бойовий дух усіх земляків та українців

01 бер. 2022 РІО-Бердичів

Бердичівлянин, волонтер, людина, котра не зі слів знає, що таке війна, адже був її учасником, є ветераном війни і нині також не може стояти осторонь подій в країні, ще раніше створив пісню про легендарну 26-ту арту. Її стовідсотково чули більшість земляків і не тільки, вона є так званим «саундтреком» до однойменного фільму про 26 артилерійську бригаду ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

І тепер ці слова, покладені на музику, у виконанні Сергія Адам’яка неабияк піднімають бойовий і патріотичний дух не лише бійців бригади, а й усіх тих, хто зараз долучається до оборони сіл, містечок, міст та всієї України.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.