Понеділок, 5 Грудня

З Бердичева до Житомира почала курсувати маршрутка

11 бер. 2022 РІО-Бердичів

Нарешті у Бердичева є сполучення з Житомиром у вигляді курсування маршрутки, адже до цього дістатися сусіднього міста можна було лишень автомобілем, який не у всіх є.

Нині ж ті, кому з певних причин потрібно їхати до Житомира або ж звідти приїхати до Бердичева, можуть це зробити. Один із перевізників відгукнувся і запропонував здійснювати перевезення.
Вже з четверга, 10 березня, з районної автостанції Бердичева щодня о 10:00 відправляється маршрутка «Бердичів – Житомир».


О 12:30 вона відправляється з Житомира назад.


Але, якщо бажаючі їхати до Житомира будуть і на автовокзалі, то, за словами начальника автовокзалу, водій заїжджатиме також і сюди, щоб забрати людей.


Нагадуємо, що районна автостанція не працює, а автовокзал працює з 8:00 до 13:00, проте від нього не здійснюються ніякі перевезення, окрім автобусу до Варшави.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.