Понеділок, 3 Жовтня

Енергетичні батончики для захисників випікають у Бердичеві

15 бер. 2022 РІО-Бердичів

І було б дивно, якби в Публічній бібліотеці, де заразом знаходиться і молодіжний центр «М-формація» цього б не робили. Адже такі люди щоразу підтверджують свою креативність, бажання допомогти, відгукнутися на якусь пропозицію, придумати щось цікаве, важливе і дуже потрібне. Особливо тепер, коли така енергійність, відкритість, готовність долучитися до добрих справ, а не сидіти та панікувати, дуже і дуже потрібні. Бо бердичівляни щодня демонструють свою згуртованість та ініціативність, допомагають речами, харчами, медикаментами та іншим необхідним для наших захисників і тероборони.

Коли знадвору заходиш у приміщення бібліотеки, одразу відчуваєш неперевершений аромат випічки. Причому багато хто з порогу припускає, що це пахне свіжоспеченим ароматним хлібом. І дійсно, запах схожий, але те, що насправді відбувається в одній із кімнат, варто назвати казкою. Столи заповнені пакетами із різними сортами горішків, сухофруктів, зернят. Крім того, тут є і мед, і головний інгредієнт смаколиків – вівсяні пластівці, і безліч іншого, зібраного з усіх усюд.


Керівник Публічної бібліотеки з філіями Тетяна Кущук розповіла, що ідея пекти такі енергетичні батончики виникла спонтанно. Усі бібліотекарі, куратори молодіжного центру областей України знаходяться на постійному зв’язку, в курсі того, хто що робить. Рівненська юнацька бібліотека робить такі енергетичні батончики, проте не використовує вівсянку, а лише сухофрукти. Їх вони відправляють українським захисникам.


От Тетяна Кущук вирішила, що можна робити таке і в Бердичеві для наших захисників і для тероборони. Була подана пропозиція і на неї багато хто відгукнувся. В першу чергу, все можливе і неможливе зробила спеціаліст туристичного центру нашого міста Юлія Велічук, знайшовши велику кількість необхідних продуктів, які не так легко у нинішніх умовах знайти. А все завдяки небайдужим бердличівлянам, котрі відгукнулися на оголошення та на таку гарну пропозицію. І керівнику бібліотеки, і Юлії телефонували ті, хто міг щось дати. Дещо люди самі приносили, дещо передавали, а тому доводилося автомобілем все збирати. Серед тих, хто відгукнувся, була навіть школярка однієї зі шкіл міста.


Курага, чорнослив, арахіс, насіння гарбузове та соняшникове, журавлина в’ялена, роздинки, яблука, мак, горіхи, фініки, мед та вівсянка – все це вправно перетворюється у смаколики. Причому роблять їх ті, хто виявив бажання не сидіти вдома, а прийти і допомогти. За день таких енергетичних батончиків випікають щонайменше 7 дек. Одне випікається півгодини, бо виробляють не зовсім тонким шаром. Причому задля гарної справи були принесені навіть блендери, кухонні комбайни та електропічки з дому.


Розпочали таку гарну справу у понеділок і не збираються зупинятися, адже хочеться зробити приємно нашим захисникам, показати, що про них дбають, та нагодувати чимось солоденьким, домашнім і незвичним. Далі, як зазначила Тетяна Кущук, ще придумають, щоб такого робити, бо ідеї є і хочеться бути корисними у такий час, підтримувати тих, хто нас оберігає, та разом вірити у якнайшвидшу Перемогу і мир в Україні.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

 batonchiki 1

 batonchiki 2

 batonchiki 3

 batonchiki 4

 batonchiki 5

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.