Понеділок, 3 Жовтня

Бердичів прокинувся в середу від вибухів

Сьогодні вранці всі мешканці Бердичева почули звуки близьких вибухів та спалахи в місці їх виникнення.

В соцмережах вони обережно ділилися враженнями, обачно не називаючи ні їх розташування, ні кількість.

Лише на сайті «Укрправди», з’явився рядок, як інформація від Житомирської ОДА: «Авіаційний удар по Бердичеву, росіянами зруйновано кілька будівель, інформація щодо втрат уточнюється».

Офіційна інформація від районної адміністрації з’явилась лише о 10.00, але вже через кілька хвилин її текст зник із соцмереж. Хоча його встигли ростиражувати всі житомирські сайти. 

 

Міський голова теж пообіцяв надати офіційну інформацію пізніше.А поки що закликав містян не панікувати.

Вже Гугл при пошуку на слово Бердичів видає фразу «Бердичів обстріл», а з Польщі і Німеччини вже пересилають замітки з телеграм-каналів з фотографією зруйнованого будинку

До бердичівлян телефонують їх рідні та знайомі, запитуючи, що сталось. Бердичівляни, звичайно ж їм розказують те, що знають, але затримка з офіційною інформацією теж їх напружує

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.