Субота, 4 Лютого

Спалювання трави призвело до смерті жителя Бердичівського району

17 бер. 2022 РІО-Бердичів

На жаль, окрім війни, яка приносить горе та шкоду в містах, містечках і селах України, біда приходить і з іншої сторони. Рятувальники вже попереджали неодноразово людей про те, аби вони не спалювали сухостій, як це зазвичай починають робити навесні.

А нині, під час воєнного стану, тим паче не варто завдавати шкоди довкіллю, майну та навіть людським життям.


Непоправні наслідки потягнуло за собою спалювання сухостою на Бердичівщині. Про це повідомило ГУ ДСНС України у Житомирській області. У Швайківці пожежа забрала життя чоловіка 69-ти років. Як зазначили односельці, він палив суху траву і вогонь перекинувся на його одяг. Чоловік побіг шукати допомогу, але, на жаль, внаслідок больового шоку добіг тільки до порогу будинку і впав. Сусіди, які стали очевидцями цього, не змогли його врятувати.


Редакція «РІО-Бердичів» висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.