Понеділок, 3 Жовтня

Бердичівлянку, яку розшукували, знайшли мертвою. Сьогодні відбудеться поховання

21 бер. 2022 РІО-Бердичів

Бердичівлянку Аліну Тішкіну, яка два тижні не виходила на зв’язок з рідними та близькими і яку вони шукали, поширюючи про це інформацію, де тільки можна було, знайшли.

На жаль, як повідомили друзі та куми у неділю по обіді, знайшли дівчину неживою у квартирі. Тіло було направлене на експертизу для визначення причини смерті.


Сьогодні з Аліною Тішкіною будуть прощатися о 14:30 біля центрального моргу. Похованням дівчини займаються друзі та близькі люди. Ховають своїми силами, тому потрібна допомога небайдужих. Фінансово підтримати можна, переказавши кошти, хто скільки може, на картку 4149 4991 1484 1446 - Лукашук О.Л.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.