Вівторок, 4 Жовтня

Де можна дізнатись про актуальні та перевірені новини про те, що відбувається в Україні?

01 квіт. 2022

Напевно, новини не були настільки популярними, як у 2022 році. Українці з усіх куточків країни прикуті до екранів гаджетів, щоби першими дізнаватися про те, що відбувається в різних містах. Набагато складніше ще й тим, хто залишає країну у пошуках безпечних умов проживання. Усі громадяни хочуть миру, тому більшу частину дня витрачають на прочитання стрічки новин у пошуках гарної звістки. 

Деякі залишаються вірними класичному способу отримання інформації про те, що відбувається в країні — ТБ. Вони вважають за краще 1+1 дивитися онлайн або будь-який інший канал. Серед улюблених програм — новинні.   

Київстар ТБ

«Єдині новини» для тих, хто хоче знати всьо 

Провідні українські медіагрупи під час воєнного стану об'єдналися, щоб захистити інформаційне поле. Так, дізнатися, що відбувається на передовій, яких результатів вдалося досягти на переговорах, зможе кожен охочий. Серед ключових особливостей такої ініціативи: 

  • оперативне мовлення — українці можуть розраховувати на те, що вчасно дізнаються про ключові події; 
  • чіткі інструкції — включайте 1+1, щоб зрозуміти, як діяти в ситуації, що склалася конкретно у вашому регіоні; 
  • нон-стоп мовлення — будь-якої хвилини підключайтеся, щоб усунути паніку і зрозуміти, що ви не одні. 

 

Найбільш доступним способом підключення є онлайн-телебачення, а саме сервіс «Київстар ТБ». Вам потрібно мати лише активований обліковий запис і доступ до мережі, щоб швидко дізнатися про останні новини. 

Переваги Київстар ТБ перед аналогічними пропозиціями   

В умовах, що склалися, українці почали фокусуватися на мобільності. Наприклад, якщо станеться надзвичайна ситуація, коли ви не зможете лежати перед телевізором і дивитися новини, отримати доступ до них зможете за допомогою будь-якого гаджета. «Київстар ТБ» можна активувати на 5 пристроях, а одночасно дивитися без втрати якості — на 3 гаджетах. 

 

Нові користувачі отримують безкоштовний доступ до контенту на 2 місяці, тому не витрачайте часу та підключайтеся вже сьогодні!

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.