П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Ще одна жінка шукає зниклого чоловіка

Вчора ми повідомляли про те, що бердичівлянка просить допомогти знайти чоловіка, який останній раз виходив на зв’язок 04 квітня, будучи на Херсонщині, і якого офіційно вважають зниклим без вісти.

А вже сьогодні побачили у Фейсбуці допис ще однієї жінки, житомирянки, розміщений також вчора і ситуація дещо схожа.


Леся Шилкіна благає допомогти знайти зниклого чоловіка. Шилкін Роман Михайлович 19.02.1985 року народження також знаходився в Херсонській області і також останній раз виходив на зв’язок 04 квітня. Жінка зазначає, що, за наявною у неї інформацією, чоловік поранений в ногу. Ті, хто мають якусь інформацію, можуть телефонувати за номером телефону 096-432-53-57

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.