Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Штатна чисельність служби і справах дітей Бердичева не відповідає вимогам законодавства

Про це на засіданні сесії міської ради розповіла Таміла Труханська у контексті питання «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Бердичівської міської ради та її виконавчих органів».

За словами доповідачки, відповідно до законодавства України, що стосується органів та служб у справах дітей, штатна чисельність міської служби у справах дітей встановлюється з розрахунку 1 працівник на 2000 дітей, котрі проживають на території громади.


На даний час на території Бердичівської МТГ проживає 14 524 дитини. З них 14 206 дітей з Бердичева та 318 дітей із сіл Скраглівка і Підгороднє.


Рішенням Бердичівської міської ради була затверджена штатна чисельність працівників міської служби у справах дітей у кількості 5 осіб. На даний час працює фактично 4 працівники, адже начальниця служби знаходиться у декретній відпустці.


Однак, виходячи із вищевказаного розрахунку, штатна чисельність не відповідає вимогам законодавства, бо має становити 7 осіб. 10 лютого 2022 року Житомитрським окружним адміністративним судом за поданням виконувача обов’язків розпису керівника Бердичівської окружної прокуратури було відкрито провадження у справі щодо приведення штатного розпису у відповідність до Закону «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей».


Штатна чисельність працівників виконкому, як зазначила Таміла Труханська, не збільшиться. Просто 2 працівники будуть переведені з одного відділу до служби у справах дітей. Депутати підтримали цей проект рішення одноголосно – 27 голосів «за».

shtat 1

shtat 2

shtat 3

shtat 4

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.