Субота, 1 Квітня

Чи крутять бердичівські маршрутники російський шансон

Днями до редакції зателефонувала бердичівлянка і розповіла про конфліктну ситуацію, яка сталась у салоні міської маршрутки.


Мовляв, її знайома їхала у «двійці», в салоні якої весь час грав російський шансон. Ніхто з пасажирів не реагував, а вона зробила водію зауваження. У відповідь почула чимало образливих слів, але за неї знову ніхто з пасажирів не заступився.


Вчора я зустрів цю маршрутку з водієм, який підходив під опис, і спитав, чи були в нього конфліктні ситуації стосовно музики в салоні. Під час цієї розмови було тихенько чути звук української радіостанції та пісню української мовою.


Але водій заперечив якийсь серйозний конфлікт, лише між собою пасажири щось подібне говорили.


Отже, залишилось незрозумілим, чи була насправді така ситуація, щоб подавати офіційну скаргу на перевізника.


Якщо хтось має таку інформацію про водія другого маршруту на автобусі з номерним знаком 82-81, повідомте про це в коментарях.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.