Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 3309

Вівторок, 4 Жовтня

У Бердичеві відновили прийом заявок на виготовлення українських та закордонних паспортів

28 квіт. 2022 РІО-Бердичів

До недавнього часу замовити виготовлення паспорту громадянина України або закордонного паспорту бердичівляни найближче могли на Вінниччині, адже на Житомирщині реєстри не працювали. З 19 квітня паспортний стіл нашого міста відновив свою роботу по виготовленню паспортів. Порядок прийому документів той самий, що і був раніше, однак про терміни їх виготовлення наразі не йдеться. Про це окремо кожного відвідувача попереджають спеціалісти сервісу, аби люди розраховували на те, що замовлення може оброблятися довше – як при подачі документів у терміновому порядку, так і у звичайному. Подати електронну заявку на виготовлення паспорту зараз неможливо.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Як повідомили працівники паспортного столу журналісту «РІО-Бердичів», наразі є дуже багато бажаючих замовити вищевказані документи, тож черги величезні. Радять: якщо потрібно швидше оформити паспорти, звертатися до сервісу у сусідніх Ружині, Андрушівці, Чуднові, а також безпосередньо у Житомирі. В обласному центрі таких нині функціонує 4 – це Богунський, Житомирський, Корольовський райвідділи та Управління державної міграційної служби у м. Житомирі, плюс – приватні сервіси.

Якщо все-таки люди вирішать замовити паспорти у Бердичеві, то буде корисно знати, що наразі паспортний стіл працює з вівторка по п'ятницю 09.00 до 18.00, в суботу до 16.45. Приходити краще завчасно, щоб встигнути у робочі години вирішити всі питання. Це дані на сьогодні і таким графік роботи буде протягом цього тижня. Як працюватимуть надалі поки не знають навіть самі працівники, адже при нинішній ситуації в країні робити прогнози наперед не береться ніхто. Тому, аби уникнути непорозумінь, краще напередодні уточнювати години роботи за телефоном 068-242-18-83.

Тепер щодо цін на паспорти. Замовити український паспорт коштує 372 гривні, за термінове виготовлення потрібно сплатити 498 гривень. Закордонний паспорт вартує 733 гривні, виготовлений у терміновому порядку – 1085 гривень.

Крім заявок на виготовлення документів у паспортному столі Бердичева також надають такі послуги як вклейка фото дітей до закордонного паспорту батьків, продовження дії закордонного паспорту та вклейка фото по досягненню людиною 25 і 45 років.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.