Понеділок, 5 Грудня

Війна забрала життя жителя Бердичівського району Сергія Мігдаля

03 трав. 2022 Бердичівська районна військова адміністрація

Війна забирає життя кращих синів українського народу, вірних захисників вітчизни. Кожен новий день наближає нас до перемоги, яка дається дорогою ціною: ціною життя наших земляків.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Бердичівська районна військова адміністрація вимушена повідомити про смерть ще одного жителя нашого Бердичівського району. Сумна новина прийшла до нас з Червоненської селищної територіальної громади, адже загинув уродженець смт. Червоне - Мігдаль Сергій Валентинович, 1990 року народження.


Професійний кадровий військовий, проходив військову службу у славетній 95-тій окремій десантно-штурмовій бригаді. Час, місце та обставини загибелі наразі не повідомлялися.


Бердичівська районна військова адміністрація та газета "РІО-Бердичів" висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого, у якого від першого шлюбу залишилася маленька донька 2016 року народження. Односельчани та усі жителі Червоненської територіальної громади дякують українському герою за його безсмертний подвиг, за мир та спокій які сьогодні зберігаються на території нашої Житомирської області.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.