П'ятниця, 22 Вересня

Бердичівських колаборантів залишили без місця на центральному ринку

Ми вже розповідали, що подружжя підприємців, які торгували на центральному ринку міста, заперечували агресію росії та розповсюджували фейки рашистської пропаганди.

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Після відкриття кримінального провадження їх затримали та доставили до Бердичівського суду. Але рішення, яке прийняв суд згідно з новим законом про колаборацію, обурило як підприємців, так і всіх бердичівлян. Адже парі просто заборонили протягом одинадцяти років займати державні посади (які вони і раніше не займали).

 


Саме через такий вирок та через те, що колаборанти продовжували дистанційно ображати своїх колишніх колег, підприємці написали в адміністрацію ринку листа з вимогою забрати в них торгове місце. Бо якщо б вони знову вийшли на базар, то міг би статись самосуд.


І ось сьогодні директор повідомив ініціативну групу, що з першого травня з колаборантами розірвано договір оренди торгових кіосків та торгових місць. У черзі на отримання постійних торгових місць стоять більше 50 підприємців, тож він висловив припущення, що пустими вони довго не будуть.


Ось так те, що через недолуге законодавство не зміг вирішити наш суд (визначити адекватне покарання за порушення), зробили люди та адміністрація ринку.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.