Вівторок, 17 Трв

Пільговий проїзд у бердичівських маршрутках ніхто не відміняв

Два дні бердичівські маршрутки не курсували містом через відсутність палива Однак після першої терміново скликаної зустрічі з міським головою і переговорів, все ж виїхали на маршрути. Хоч і не в повному складі, але декілька маршруток курсували містом, а тому бердичівляни мали змогу дістатися до роботи чи у справах.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Та було й те, що неабияк обурило містян. Це відсутність пільгового перевезення, бо керманичі маршруток перевозили такі категорії пасажирів за повну вартість проїзду – 8 гривень. Про це люди скаржилися і у соціальних мережах, і дехто навіть звертався телефоном до виконавчого комітету з обуренням.

Про це розповів міський голова Сергій Орлюк вже на другій зустрічі з перевізниками, яка відбулася надвечір середи. Мовляв, люди скаржилися на водіїв, щоправда не всіх, за відмову у пільговому проїзді.

Виконавчий комітет пояснив, що пільговий проїзд у бердичівських маршрутках ніхто не відміняв.

А якщо пасажирам відмовлятимуть у пільговому перевезенні, то вони можуть звертатися до відділу транспорту, торгівлі та надання якісних послуг за номером телефону (04143) 4-28-07. Для того, щоб подати таку скаргу, потрібно вказати номер транспортного засобу, а також прізвище перевізника і водія.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.