Вівторок, 17 Трв

Чисельність заяв на відшкодування за прихисток переселенців у Бердичеві зменшилась

Мова йде про кількість таких у порівнянні з минулим місяцем. Нагадаємо, що у приміщенні ДЮСШ ім. В.О. Лонського приймають заяви бердичівлян, котрі прихистили у себе переселенців. Їм відшкодовують кошти за проживання внутрішньо переміщених осіб.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Для подання такої заяви, знову ж таки нагадуємо, власник домоволодіння подає документ про право власності на житло, а також копії паспорта і ідентифікаційного коду свої і переселенців. Дівчата, котрі приймають такі заяви, зазначають, що аншлаг у них був з 1 по 5 число. Нині ж – спокійно і приймають по 4-5 заяв у день. А загалом, додають, кількість дійсно зменшилась, бо нині вже навіть подають бердичівляни заяви про виселення внутрішньо переміщених осіб. Адже люди повертаються до своїх домівок, якщо, звісно ж, є куди повертатися. І таких документів про виселення подано вже 40.

Головний спеціаліст-економіст відділу комунального господарства Управління ЖКГ Бердичівської міської ради Наталія Палкіна вказала журналісту кількість поданих заяв на відшкодування за квітень місяць і за трохи більше тиждень травня. Це 292 та 39 відповідно. Черга на початку місяця пояснюється тим, що містяни подають з 1 по 5 число щомісяця додаток 1. До 12 числа документи відправляють обласній військовій адміністрації, де їх узагальнюють і направляють на Мінрегіон або на міжнародні благодійні організації. Мінрегіон в свою чергу після узагальнення готує проєкт рішення для Кабміну, який і затвердить відшкодування коштів.

Фінансування проводиться з міського і державного бюджетів, якщо власник житла прихистив у себе до 3-х внутрішньо переміщених осіб і не має ніякого соціального статусу. Якщо ж заселив 4-5 і більше переселенців або ж має певний соціальний статус, то відшкодування проводиться із коштів міжнародних організацій.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.