П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Відсутність пластику для техпаспортів перекрила кисень бердичівським автоперекупникам

Від минулої суботи в Бердичівському сервісному центрі МВС №1842 закінчились пластикові бланки, на яких зазвичай друкувались технічні паспорти транспортних засобів. І коли вони з’являться знову ніхто не знає.

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya
В зв’язку з цим потік клієнтів до сервісного центру обмілів. На майданчику перед центром, раніше завжди заповненому автомобілями, зараз тихо і пусто. Так само пусто і в просторому залі центру.


Але, як повідомили співробітники, для реєстрації автомобілів зараз використовують тимчасові реєстраційні талони, термін дії яких, в зв’язку з воєнним станом значно продовжено. Тобто, люди, яким потрібно переоформити авто укладають угоду зі спеціальної торговельною організацією (представництво якої є тут в сервісному центрі), а потім отримують тимчасовий техпаспорт, який діє на весь час воєнного стану і ще 90 днів після його закінчення.


Так само і люди, які самі для себе везуть автомобіль з Європи, зараз можуть на закордонних номерах їздити весь час воєнного стану та ще 90 днів після його закінчення, тобто, часу для повноцінного оформлення більш, ніж достатньо.


Проблеми виникли лише у тих, хто хоче зробити бізнес на спрощенні державою умов для ввезення автівок. Адже їм потрібно швидко зареєструвати авто, щоб швидко продати його. Ось так, свідомо чи несвідомо, але громадський осуд тих, хто робить у час війни спробу нажитись, хто заважає ввезенню в Україну гуманітарних вантажів, перетворився за допомогою дефіцитного пластику в проблеми, які значно загальмували такий бізнес.


Гірше буде, коли закінчаться бланки посвідчень, тоді цей дефіцит торкнеться всіх учнів автомобільних шкіл, які вже мріють про новенькі посвідчення після закінчення навчання, яке й так сьогодні є непростим через брак пального.


P.S. Кажуть, що на сайті МВС є перелік сервісних центрів, у яких ще є невеликі запаси бланків, але знайти таку інформацію на офіційному сайті головного сервісного центру мені чомусь не вдалось.

plastik1

plastik2

plastik3

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.