Вівторок, 4 Жовтня

У Бердичеві за куріння та розпивання пива неповнолітніми дітьми відповідатимуть батьки

24 трав. 2022 Бердичівський районний відділ поліції Житомирщини

У Бердичеві ювенальні поліцейські продовжують профілактичні заходи на вулицях та у публічних місцях відпочинку, популярних серед місцевої молоді. Правоохоронці попереджають вчинення правопорушень, припиняють і фіксують виявлені протиправні діяння.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Так, на території спортивної школи в недобудованому приміщенні правоохоронці помітили двох юнаків, які розпивали пиво. Під час спілкування з’ясувалось, що обидва парубки неповнолітні (15 та 17 років). З обома правоохоронці провели переконливу профілактичну бесіду з приводу порушення громадського порядку. Відносно старшого за віком хлопця складені адміністративні матеріали за розпивання спритного у публічному місці. Що ж до іншого парубка, то відповідальність за це порушення нестимуть його батьки.

Біля одного з торговельно-розважальних центрів рейдувальники провели попереджувальну роботу у групі місцевої молоді, що палили цигарки. За тим же зайняттям на території міського пляжу правоохоронці застали і двох неповнолітніх дівчат. А оскільки юнки не досягли віку адміністративної відповідальності, за їх діяння теж відповідатимуть батьки.

Шановні дорослі! Правоохоронці наполегливо закликають вас контролювати дозвілля ваших дітей. Повсякчас роз’яснюйте їм правила поведінки у публічних місцях. Також нагадуємо, що нині діють обмеження, обумовлені воєнним станом у країні. Дотримуйтесь заходів безпеки самі і наполягайте на такій необхідності вашим дітям.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.