П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Червона гора розшукує двох папуг

27 трав. 2022 Власкор

Вчора у Фейсбуці бердичівлянка Олеся Швець опублікувала пост про те, що її домашній улюбленець – папуга Тімоша – вилетів із вікна. Дівчина проживає на Червоній горі, тож сподівалась, що мешканці мікрорайону, зокрема жителі будинків по вул. Бр. Міхеєвих, 2А і 2Б, могли бачити пташку красивого зеленого забарвлення та допомогти повернути її додому. Папуга, за словами власниці, ручний, тож може відгукнутися, почувши власне ім’я. Та й, вірогідно, міг залетіти до когось на балкон і таким чином його вдалося б спіймати.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Містяни активно відгукнулися у коментарях на пост про папугу – здебільшого, бажали, аби він скоріше повернувся додому. Однак один із коментарів був зовсім іншого характеру і зібрав чимало вподобань від користувачів. У ньому Анастасия Юрьевна обіцяла поставити на підвіконня по вул. Міхеєвих, 1 своїх двох папужок. Мовляв, можливо, на їхній спів прилетить втікач і його вийде повернути додому. Однак, сталось не так, як гадалось. На підвіконня пташок виставив син жінки і вийшло, що один із тих, які мали б покликати Тімошу, теж вилетів на вулицю. Про те, що тепер і вони шукають свого жовтенького Річі бердичівлянка теж написала у коментарях.

Обидві жінки станом на сьогодні ще не знайшли своїх птахів. Під постом було повідомлення від небайдужої бердичівлянки про те, що Олесин папужка вчора залетів до неї на балкон по вул. Одеській, але, на жаль, зловити його не вийшло. Тобто десь на Червоній горі зараз літають два папужки, яких дуже чекають вдома!

Історій про те, що домашні улюбленці губляться, в мережі є багато, але ця нас особливо зачепила своєю щирістю та бажанням допомогти один одному у пошуку загубленого друга. Сподіваємось, і Річі і Тімоша повернуться до своїх люблячих господарів найближчим часом і якщо хто може у цьому посприяти, будь ласка, не будьте байдужими!

Публікуємо номери телефону власниць, за якими можна повідомити про папужок.

093-259-32-59, 098-318-89-77 – Олеся, власниця зеленого Тімоши.

097-997-49-20 - Анастасія, власниця жовтого Річі.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.