Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Він віддав життя за Україну: героїчно загинув бердичівлянин Олександр Рєзнік

Війна з росією щодня дає привід говорити про доблесть і мужність українського війська, як дає вона привід і відчувати гіркий біль втрат. Тривають запеклі й важкі бої за кожний населений пункт, за кожен мікрорайон у містах, за кожен будинок, і у цій боротьбі віддають життя наші Герої.


Бердичівська громада втратила Олександра Рєзніка… Він бив ворога з 2015-го року. Відтоді й дотепер проходив службу у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді.


Сильний, спортивний, витривалий – 34-річний Олександр був саме таким, яким належить бути десантнику. Люблячий свою Україну, свою матір, сестру, єдиного сина, котрого виховував самостійно і якому віддавав всього себе, люблячий друзів і побратимів – він був саме таким, яким належить бути Українцеві. До останнього бою, до останнього подиху…


Церемонія прощання з Олександром Рєзніком відбудеться 31 травня:


- О 12:00 за адресою: вул. Юрія Панасюка, 7-а (колишня 25-го жовтня);


- О 13:00 у Будинку офіцерів.


ВІДДАМО ШАНУ СЛАВНОМУ ЗЕМЛЯКОВІ!


Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет, редакція "РІО-БЕРДИЧІВ" та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Рєзніка і висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.