Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Стало відомо про загибель на війні ще одного Бердичівлянина - Ярослава Косюченка

Дуже сумна звістка надійшла з Сходу. Велика втрата чудового сина, внука, племінника, командира, побратима, порядної людини Косюченко Ярослава Олександровича 12.01.1999 р.н.


З самого дитинства він проявляв відвагу, мудрість, розум, співчуття та турботу оточуючих; був гарним організатором, самостійним та сильним духом, як і належить бути справжньому чоловіку, тому що виріс в гарній сім'ї і завжди чув настанови батьківські.


Навіть уявити не могли....виростивши...і в одну мить втратити...


Він так любив життя і хотів жити на українській землі, повністю віддаючи самого себе.


В жовтні 2020 року, був призваний до лав ЗСУ, де одразу у лютому 2021 року не порадившись з близькими заключив строковий контракт терміном на три роки - 79 повітрянодесантна-штурмова бригада м. Миколаїв де і по тепер боронив свою землю від непроханих сусідів. Він був саме таким, яким повинен бути українець


Він був найкращим!!!


Церемонія прощання (поки що виставляю орієнтовно) відбудеться в будинку офіцерів на Червоній горі 2 або 3 червня. Через певні причини, дату уточню завтра вранці. Всіх чекаємо, хто б хотів провести в останній шлях нашого героя, та подякувати батькам за відвагу і мужність їхнього сина. Дякуючи їм, ми спали спокійно

За  інформацією з Фейсбук

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.