Роздрукувати цю сторінку

Повістки бердичівлянам вручатимуть у супроводі поліції

03 черв. 2022 РІО-Бердичів

Такий варіант можливий у бердичівській громаді та інших громадах району через зменшення кількості бажаючих захищати Україну. Це питання і ряд інших, пов’язаних із мобілізацією, обговорили на нараді в Бердичівській районній військовій адміністрації, де зібралися голови територіальних громад Бердичівського району та представники Бердичівського РТЦК і СП.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

На нараді підводили підсумки проведеної протягом 3-х місяців мобілізації. До слова, загальну мобілізацію, відповідно до Указу Президента України, з 25 травня продовжили строком на 90 діб. Було зазначено, план мобілізації був навіть перевиконаний через бажання добровольців служити у Збройних силах України. Щодо наступної хвилі, то чітких планових показників немає. Є варіант, що у зв’язку зі зменшенням чисельності добровольців подекуди у громадах вручатимуть повістки у супроводі представника правоохоронних органів.

Начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк за результатами наради дала доручення головам територіальних громад:

- посилити роботу зі старостами щодо обліку військовозобов’язаних осіб, звернувши увагу на населені пункти з найнижчим відсотком мобілізованих громадян;

- враховуючи скарги громадян, навести лад із захисними спорудами на території громад та привести їх до належного стану. Крім того, забезпечити чергування відповідальних осіб та посилити роботу по інформуванню населення щодо їх місцезнаходження;

- врегулювати питання щодо постановки на облік військовозобов’язаних громадян з числа переселенців. Є нарікання що чоловіки, які приїхали разом з сім’ями з місць ведення активних бойових дій, відмовляються ставати на облік як внутрішньо-переміщені особи, бо знають, що тоді необхідно відвідати Бердичівський РТЦК та СП.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.