Роздрукувати цю сторінку

Жінка покинула дитину у пологовому відділенні Бердичева - хлопчика зареєструють

На Офіційному сайті Бердичева розміщено проєкт рішення виконавчого комітету «Про реєстрацію дитини, покинутої в пологовому будинку", який було затверджено на засіданні виконкому.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Сама подія трапилася минулого місяця. В акушерському відділенні КНП «Бердичівська міська лікарня» 21 травня жінка народила хлопчика. При собі породілля не мала документів, які б підтверджували її особу. Однак трапилося так, що вона без дозволу та попередження залишила приміщення акушерського відділення і більше не повернулася.


Дитину, звісно ж, жінка залишила у пологовому будинку, а про її місце перебування нічого не відомо. Відомостей про батька малюка також не було. Тому виконавчим комітетом Бердичівської міської ради відповідно до процедури було прийнято рішення про те, щоб зареєструвати покинуту дитину у Бердичівському відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Бердичівському районі Житомирської області у Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).


Хлопчику було надано прізвище, ім’я та по батькові. Реєстрація та відомості про батьків проводяться відповідно до ч. 2 ст. 135 «Сімейного кодексу України». Тобто, якщо батьки дитини невідомі, державна реєстрація її народження проводиться за рішенням органу опіки та піклування, яким визначається прізвище, власне ім’я, по батькові дитини і відомості про батьків. Свідоцтво про народження дитини видадуть представнику органу опіки і піклування.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук