Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівські журналісти отримали подяки від міського голови

Щороку 06 червня своє професійне свято відзначають представники четвертої влади в країні, акули пера, або ж, простішими словами, журналісти.

Цих активних, цікавих і допитливих людей об’єднує важлива мета – допомагати жителям великих міст і маленьких містечок, сіл та селищ дізнаватися потрібну важливу інформацію або ж повідомлення про ті чи інші події, які відбулись.


У Бердичеві кількість таких, констатують самі працівники засобів масової інформації, у порівнянні з минулими роками суттєво зменшилась. Причиною цьому є багато факторів, але всі вірять, що це тимчасово і що журналістика розвиватиметься на теренах нашого краю.


Продовжуючи традицію попереднього міського голови, нинішній - Сергій Орлюк – зустрівся із бердичівськими журналістами у день їхнього професійного свята. За високий професіоналізм, активну громадянську позицію, високий патріотизм та вагомий внесок кожного з місцевих журналістів у розвиток інформаційної галузі громади та подякував за плідну співпрацю на інформаційному фронті заради перемоги України представникам ЗМІ було вручено подяки Бердичівської міської ради.


Слова вдячності за нелегку, але важливу роботу висловив міський голова присутнім та побажав здоров’я, натхнення, успіхів, а головне – мирного неба і Перемоги, яка обов’язково буде.

podiakiZMI 1

podiakiZMI 2

podiakiZMI 3

podiakiZMI 4

podiakiZMI 5

podiakiZMI 6

podiakiZMI 7

podiakiZMI 8

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.