П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Щохвилини в Бердичеві через рейки несуть велосипеди

Про пішохідний перехід через залізницю по вулиці Пушкіна вже писали і говорили не раз і не два, але ситуація там лише погіршилась.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Цей перехід конче необхідний жителям великого мікрорайону Бердичева, які з Корніловки ідуть і їдуть в центр міста, працівникам виправних закладів, які залишають свої автівки поруч із залізницею, робітникам заводу «Прогрес», власникам садових ділянок та ще багатьом і багатьом бердичівлянам.


Після закриття автомобільного переїзду, більше тридцяти років тут був більш-менш впорядкований пішохідний перехід, але в минулому році і його розібрали. І хоча відразу після цього на стовпі повісили оголошення про штрафи, ходити там менше людей не стало.


За п’ять хвилин, поки я там крутився, через рейки переволочили більше п’яти велосипедів, і перейшли ще чимало пішоходів. Кожен з них без матюків не міг відповісти на питання, як їм тут ходиться.


Проблемою буцімто і починало займатись керівництво міста, але потім розводили руками і казали, що грошей на міст чи тунель немає, а по-іншому організувати рух тут не вийде.


Але ж існують в країні тисячі правильно обладнаних пішохідних переходів (наприклад, як на першому фото), то чому ж не може бути такого у Бердичеві. Так, це, напевно, може коштувати дорожче, ніж кілька плит, кинутих між рейками, але точно дешевше, ніж міст чи тунель.


Днями до редакції знову приходили активісти, які збирають підписи за вирішення проблеми цього переходу, але навряд чи підписами вдасться зрушити цю справу з місця. Для цього треба в бюджеті міста передбачити кошти хоча б на виготовлення проекту, а потім так само шукати кошти на його впровадження в життя, що за нинішнього воєнного часу зовсім непросто.


Залишається лише сподіватись, що після завершення війни під час нового великого будівництва у Бердичеві не забудуть про потреби маленьких людей, які носять велосипеди і дитячі візочки через колії та рейки.

pereezd1

pereezd2

pereezd3

pereezd4

pereezd5

pereezd6

pereezd7

pereezd8

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.