П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Дочка палить – мама платить: куріння шкідливе не тільки для здоров’я

22 черв. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Оштрафовано бердичівлянку, чия неповнолітня дочка палила цигарки у громадському місці. Правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 175 КУпАП, зафіксували у травні цього року по вул. Вінницькій, і так як дівчина не досягла віку, з якого настає адмінвідповідальність, протокол було складено на маму – за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

До суду вони прийшли удвох: 15-річна школярка і 36-річна матуся. Перша підтвердила, що курила на вулиці «Мальборо», друга визнала, що не забезпечила дитині достатнього виховання. Після дослідження усіх доказів суд визнав молоду жінку винною у проступкові, передбаченому ч. 3 ст. 184 Кодексу про адміністративні правопорушення.

До уваги усіх батьків та осіб, які їх замінюють! Частина третя статті 184 КУпАП містить пряму вказівку на батьківську відповідальність у випадку, якщо діти віком 14-16 років скоїли будь-яке адмінправопорушення. Розмір грошового стягнення - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

У даному випадку матуся має сплатити 850 гривень штрафу за доньчине куріння як прояв незабезпечення належних умов виховання. А дівчина, у разі наступних правопорушень, скоро й сама зможе відповідати перед законом: за кілька місяців їй буде 16-ть.

Протягом десяти днів постанова суду може підлягати оскарженню.

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.