Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Звернення Сергія Орлюка з приводу святкування Дня народження Бердичева

24 черв. 2022 Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК

Шановні мешканці бердичівської громади!

Наближаються останні вихідні червня. Багато років поспіль вони проходили під знаком щирої любові до нашого рідного міста – Бердичів святкував День народження. Місто віддавало шану усьому тому кращому, що вдихало в нього життя, творило його славу, робило успішним і знаним в Україні й світі.

Головними героями святкового дійства іменинник незмінно обирав усіх вас, дорогі земляки – новонароджених бердичівлян і ветеранів праці, спортсменів і митців, вчителів і лікарів, підприємців і військових, школярів і звичайних трударів. Кожного, хто співжив із Бердичевом та його людьми.

То велике щастя – опинятися не наодинці зі своїми радощами. І наш з вами іменинник насправді був щасливий, адже свій день він зустрічав не на самоті, а разом з усіма вами, а ще – у колі вірних друзів, надійних партнерів, добрих сусідів – представників братніх Бердичеву польських міст Явора, Седльце, Ченстохови. То істинна шляхетність – у свій день народження знайти час для друзів, вшанувати їх особливою увагою. І наш з вами іменинник відзначався такою шляхетністю: Дні польської культури були і його Днями, його радістю та гордістю, тим, без чого свято – не свято.

Сьогодні ми не можемо дозволити собі влаштовувати масштабні святкові гуляння… Коли війна, а цвіт та сила нації своїми життями не дають ворогові знищити Україну та українців, коли мир та спокій у Бердичеві тримається завдяки безприкладній звитязі українського війська й Господній милості, ми маємо, у першу чергу, думати про одне – про свій внесок у перемогу України. Про те, аби зробити все можливе й неможливе для настання переможного миру у нашій країні, на нашій з вами землі.

Виженемо ворога, здобудемо мир – відсвяткуємо так, як ще ніколи не святкували! Всією Україною – єдиною й неділимою, мільйонами її синів та доньок. Ну і, звісно, нашою такою унікальною і такою колоритною бердичівською громадою. З українськими танцями й неповторними голосами, демонструючи спортивну міць та силу, вражаючи безмежністю творчих талантів наших земляків. І обов’язково – у колі таких відданих нам братів-поляків.

Водночас, друзі, хочу запевнити вас і в тому, що літо у Бердичеві залишається літом. А це значить, що ніхто не має права позбавляти дітей та дорослих Сонця, гарного суботнього й недільного настрою, захоплюючого та змістовного дозвілля. На те, аби вихідні пройшли на повну, натхненно працюють і працюватимуть наші чарівники від культури та освіти. Отже, на вас попереду чекає ще багато цікавого.

Все ще буде і все буде Україна!
З вірою у те, що свято у Бердичеві неминуче –
Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.