Четвер, 8 Грудня

26 артбригаді Бердичева волонтери подарували санітарний автомобіль

01 лип. 2022 РІО-Бердичів

Обладнання та забезпечення сучасним автопарком лікарень є ключовою складовою надання невідкладної якісної допомоги пацієнтам. Днями ми писали про те, що міська лікарня Бердичева отримала в дар сучасну «швидку», яка допоможе оперативно доставляти хворих до закладу та, за потреби, до обласних лікарень.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Однак не тільки медичні заклади, особливо нині, потребують оснащення медтехнікою, авто та лікарськими препаратами. Армії сьогодні таке забезпечення потрібне не менше, адже часом навіть хвилина має вагу при транспортуванні бійців з передової до медичного закладу, а вчасні дії медиків дорогою здатні врятувати життя.

Тому спеціальний санітарний автомобіль, який днями презентували благодійники на потреби 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, став дійсно значимим і потрібним даром для наших військових. Про це вони сповістили на своїй сторінці у Фейсбук, де розмітили щиру подяку за ТЗ, фото дарунку і самої знакової події.

Благодійниками, які допомогли у транспортному оснащенні бригади санітарним автомобілем, стали волонтери «Всеукраїнського об’єднання «Патріот», які регулярно допомагають армійцям у забезпеченні їх всім необхідним.

Хочеться вірити, що така сучасна «швидка» допоможе військовим медикам у їхній почесній справі та врятує не одне життя наших Героїв.

Разом до Перемоги!

Фото зі сторінки 26 абр ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича у Фейсбук

sanavtoabr1

sanavtoabr2

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.