Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Шахраї від імені настоятеля одного із храмів Бердичева просять гроші

Схеми тих, хто намагається нажитися на людях, видурюючи обманом у них гроші, часто-густо різняться.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Однак так чи інакше, результатом таких шахрайських дій стає втрата людьми заощаджень і знайти таких нечистих на руку людей в більшості випадків не вдається.

Одним із не менш поширених методів шахрайства є прохання про грошову допомогу, тому зазвичай подібного роду інформацію у соціальних мережах варто перевіряти, зокрема опираючись на відповідні документи.

Однак іноді це може бути невеликий пост із проханням допомогти від людини, котру багато хто знає і начебто причин не довіряти цій людині немає, а от в результаті виявляється що дана особа цього не писала і тим паче не потребує допомоги.

Так сталося із настоятелем Свято-Преображенського храму Бердичева Євгенієм Шимченком, від імені якого людям надходили повідомлення з проханням про грошову допомогу. А все тому, що шахраї створили фейковий профіль відомого бердичівлянина.

Євгеній Шимченко просить всіх не приймати запрошення в друзі і не відповідати на дані повідомлення, адже нових профілів і сторінок він не створював. Також настоятель вказав посилання на фейковий профіль.

Shimchenko 1

Shimchenko 2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.