Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Публічна бібліотека знає, чим зайняти по будням бердичівську дітвору

Публічна бібліотека з філіями Бердичівської міської ТГ допомагає дітворі уникнути нудьгування під час літніх канікул.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Аби меншенькі бердичівляни урізноманітнили свої будні веселощами, активностями та проводили свій час з користю, пізнаючи щось нове, організована робота дитячого клубу «Форманікули».

Дітям віком від 6 до 12 років пропонують відвідувати безкоштовно тематичні заняття з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 14:30.

Щодня учасники дитячого клубу знайомляться і дізнаються багато нового про космос, екологію, підводний світ чи світ тварин тощо. Крім того, час весело проходить завдяки іграм та розвагам, а тому публічна бібліотека запрошує долучатися усіх бажаючих.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.