Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичілянам-любителям електронних сигарет варто готуватися до штрафів

Антитютюновий Закон, спрямований на те, щоб подолати тютюнову епідемію та захистити як дітей, так і молодь від пагубної звички куріння і її наслідків, був ухвалений Верховною Радою України.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Найперше вже з 11 липня бердичівлянам, як і всім українцям, котрі палять, не можна буде курити пристрої, що нагрівають тютюн, як і сигарети, електронні сигарети та кальян у визначених місцях. Мова йде про кафе і ресторани, навчальні заклади, медичні заклади, офіси та держбудівлі.

 

Далі планують заборонити рекламувати електронні сигарети, а також пристрої, котрі нагрівають тютюн. Під забороною буде і реклама, що стосуватиметься продажу ароматизованої рідини, яку використовують для заправлення е-сигарет, а також звичайних сигарет.

У разі порушення цих норм законодавства на порушників очікують штрафи, причому доволі немалі.

 

Якщо продали IQOS/glo та електронні сигарети особам, котрі не досягли  неповноліття, отримаєте штраф у розмірі 1020 гривень штрафу. Якщо вчинили це порушення повторно, то доведеться викласти з гаманця 10200 гривень.

Курите електронні сигарети, IQOS/glo чи кальяни, перебуваючи у громадському місці – платіть 1000 гривень штрафу за перше порушення і 10000 гривень за повторне.

А от якщо відвідувачі вирішили курити, будучи у кафе, барі, ресторані, то власника закладу  оштрафують на 3000 гривень  і на 15000 гривень за повторно скоєне порушення.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.