Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

В Бердичівському районі дозволили відвідування лісів

Напередодні грибного сезону така звістка може неабияк порадувати любителів «тихого полювання», хоча навряд чи їх злякало продовження дії заборони, якби по-справжньому пішли довгоочікувані дощі.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Заборона відвідувати ліси була прийнята радою оборони області ще тоді, коли на наших теренах точились бойові дії, і була цілком зрозумілою саме в місцях їх проведення.


Але, на щастя, спільними зусиллями, окупантів було вигнано з Житомирщини, і тому цілком резонним є нещодавне рішення №56 від 30 червня тієї ж незрозумілої ради про відміну заборони на відвідування лісових масивів.


Винятками є 20-кілометрова зона поряд з білоруським кордоном та території місцевостей, що були тимчасово окуповані (населені пункти: с.Радча, с. Нова Радча, с. Стара Радча, с. Грезля, с. Давидки, с. Тичків, с. Вільхова, с. Ровба, с. Рубежівка Народицької селищної ради Коростенського району).


Отже, незабаром можна очікувати на сторінках Фейсбуку знову фотографії з грибами в руках, відрах корзинах чи мішках. Якщо, звичайно, погода буде сприятливою.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.