П'ятниця, 29 Вересня

Від ракетного удару по Вінниці загинув бердичівлянин

Ударна хвиля від ракетного обстрілу Вінниці, що стався 14 липня, сколихнула всю Україну. Десятки загиблих та поранених, серед яких – діти… Активно тривають пошуки зниклих… Скалічені тіла й долі… Ненависть до нелюдів-убивць…

Сумує Україна, сумує Бердичів. Особливого болю бердичівській громаді додала страшна звістка про гірку втрату: серед загиблих у Вінниці є і наш земляк – 40-річний бердичівлянин Костянтин Пузиренко.


До Бердичева 10-річний Костик потрапив із розпадом Радянського Союзу – у 1992 році, коли батько-військовий переїхав сюди разом із сім’єю з Латвії. Навчався у 2-й гімназії, далі – служив в армії, після якої вирішив продовжити шлях військового та батькову справу. Закінчив військовий виш, пізніше – академію.


Костянтин Пузиренко брав участь в Антитерористичній операції. Разом із дружиною та донькою, котра цьогоріч закінчила 3-й клас, мешкав у Вінниці. Російська ракета обірвала життя повного сил, звитяжного, мужнього й відданого своїй Батьківщині та своєму народові Воїна.


Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет, редакція газети «РІО-Бердичів» та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу смерті Костянтина Пузиренка і висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.