Вівторок, 4 Жовтня

Пожежний автомобіль від друзів з Польщі прослідував транзитом через Бердичів туди, де потрібніший

Ми вже розповідали про ініціативи Марчіна Обалека – поляка з великим серцем та доброю душею, який всі сили зараз витрачає на допомогу Україні, згуртовуючи навколо себе друзів та однодумців.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Черговою акцією допомоги стало надання пожежного автомобіля, який повністю укомплектували протипожежним обладнанням та привезли в Бердичів. Допомагали йому в цьому Адам Нєдзвєдскій, Яцек Гживач та Марчін Домжальський. Але для двох з них місія не закінчилась в Бердичеві, адже благодійний фонд «Оберіг-26», на адресу якого привезли автомобіль, вирішив, що потрібнішим він буде не в Бердичеві, а там, де щодня гасять пожежі від ворожих обстрілів – в місті Миколаїв.

Та зупинка в Бердичеві теж була немарною, адже все відділення автомобіля, де зазвичай сидить особовий склад пожежного розрахунку, тут заклали ящиками з медикаментами. Це допомога і тим пожежникам, які щодня стикаються з вогнем, і жителям Миколаєва, котрі потерпають від обстрілів та вибухів.

Отже пожежний автомобіль лише день постояв біля логістичного центру «Оберіг-26» і вже звільнив місце для інших великих та малих вантажівок та бусів, які щодня або щось привозять або щось відвозять. І з цього безперервного руху можна зрозуміти, що Україну підтримують у всьому світі, і тому наша перемога – безумовна.

 pozgavto1

 pozgavto2

 pozgavto3

 pozgavto4

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.